דף הבית >> תקשור
 

רון תמיר תקשור

תקשור באמצעות תדרים של גלי מוח

בתחום של תקשור המסרים המגיעים אל האדם המתקשר באמצעות התחברות לגלי אלפא. בגלי אלפא, התדר החשמלי המאפיין את פעילות גלי המוח משתנה (התדר של גלים אלה הינו 8-12 הרץ). כידוע בעת שיחה בין בני האדם התדר האופייני הוא של גלי ביתא ( 13-30 הרץ) שבהם אורך הגל אינו סדיר בשל הפעילות המנטאלית השכיחה של המוח בשונה מהתחום של תקשור.
התדרים במצב זה המוח עסוק בחשיבה והינו קשוב ודרוך לכל גירוי סביבתי. במצב זה, העוצמה של הפעילות המוחית יורדת לכדי כ-25%  מהפעילות הנורמטיבית שלה, כלומר המוח נמצא במצב של רגיעה ואינו שרוי בריגוש.
במצב זה המוח אינו עוסק בפעילות מנטאלית אינטלקטואלית שבא הוא חושב כיצד לפתור או למצוא פתרון לבעיה כלשהי.
בתהליך התקשור אני משתמשת בגלי אלפא ומזמנת משם מידע עבורכם דרך הספרייה הקוסמית. את המסרים אנו מפענחים יחד ומתאימים אותם לחיי היום יום שלכם.
לסיכומו של עניין גלי המוח שלנו הם הכלי החזק ביותר, בעזרתם ניתן להגיע לעולמות עליונים וחיצוניים.
בכולנו קיימת מתקשרת פוטנציאלית שרק מחכה להתגלות ובכולנו קיימים התדרים המתאימים שבסך הכל צריכים קצת כיוון ולא יותר.

 

רון תמיר - מתקשרת, מטפלת ומאמנת

שרות און ליין תשובה לכל שאלה בטלפון ובמיידי! 
 
רון תמיר -ייעוץ תקשור והכוונה שרות  שיחה און ליין 
 
זוגיות ואהבה לשנה החדשה ?!
לימודים והכשרה מקצועית?!
מציאת מקום עבודה ?!
האם זה הזמן לקנות ולמכור דירה ?
 
התקשרו עכשיו: 052-289-21-75
 
 

תקשור וכיצד גלי המוח שלנו עוזרים לתהליך?

החלק הפיסיקאי הוא למעשה החלק של ספקטרום הפליטה.  
כיצד זה בא לידי ביטוי בפועל?
 עובדה , כי בני האדם מנצלים רק 3.6 אחוז מיכולת המוח כולו בחיי היום יום וזאת על מנת לקלוט את ההבנה המרחבית וכן לשימוש בהתקשורת בין האדם לסביבה ולסובבים.
קיימת קבוצת תאים נוספת במוח אשר פועלת בזמן שינה , תאים אלה מייצרים את גלי המוח הנקראים גלי תטא. גלים אלה פעילים בזמן חלימה ובשעת שינה .אלה מתחילים את פעילותם כאשר אנו מצויים במצב מדיטטיבי או ובזמן תקשור.
במוחנו קיימים ארבעה סוגי גלים :-
גלי אלפא : אלה הם גלים המתקיימים כאשר אנו נמצאים במצב של רגיעה וכן התודעה שלנו במצב זה.
גלי בטא : אלה גלים אשר מתקיימים כאשר בני האדם נמצאים במצב תודעתי רגיל יום יומי .
גלי תטא: אלה גלים אשר מתקיימים כאשר בני האדם מצויים במצב שינה, חלימה והשכיח ביותר מצב של מעבר בין גלי בתא לגלי אלפא. כלומר בין שלב ההירדמות לשלב החלימה.
גלים נוספים הם גלי דלתא אלה קיימים אצלנו בזמן שינה עמוקה והמודע שלנו מנותק מהמרחב הפיזי והארצי.
בתקשור אנו מצויים בגלי אלפא זוהי קבוצת תאים אשר אחראית על החיבור בין התת מודע למודע כאשר אנו מצויים במצב תודעתי ער אין המוח שלנו מאפשר לנו לקבל מידעים ומסרים ממקורות גבוהים יותר מאשר בגלי הבטא.
גלי התטא הם אלה אשר אחראים להעברת המידע לגלי האלפא ,גלי התטא מצויים בחלק האחורי של הראש ובחלק העליון של הקודקוד , זוהי קבוצה שאחראית על העברת מידע ואינפורמציה אשר עוברת סינון מגלי הדלתא ומגלי התטא לגלי אלפא . כלומר גלי תטא מספקים מידע למוח בכל מה שקשור לעבר להווה ולעתיד בדרך כלל בצורת חזיונות, או תחושות בטן , ואין הם עובדים במקביל לגלים הנוספים . 
חשוב לציין כשאונות המוח אינן מאומנות דיין לעבוד במקביל יכול ליווצר נזק חמור למוח האדם !!!
המוח שלנו לא מתורגל לעבוד במקביל.האונה הימנית אחראית על העברת מידע,האונה השמאלית אחראית על קליטת המידע ועל הקודקוד קיימת אחריות על הסינכרון בין שני האונות  והעברת המידע .
כאשר קיימת מיומנות מולדת (למתקשרים מולדים) יש לנו את היכולת לעבור לגלי אלפא – בטא ואף תטא באופן מהיר ומודע ללא כל מאמץ. אלה מתחברים לפליטה הספקטורילית של הגופים ומישם קולטים המידע או מאגר הזיכרון של השדות .

עולמנו הפנימי ומצבי התודעה של מוחנו


כפי שהוזכר בראשית הכתבה, כאשר מתקיימת (תמיד) פליטה ספקטרלית של הגוף באורך שונה של הגלים . פליטה זו מרחפת במרחב האין סופי בעולם של מיסטיקה ללא הגבלת ותחושת זמן , זהו למעשה מאגר מידע גנטי ואלקטרו מגנטי של האנושות וכל דבר בעל תודעה ושדות חשמליים בתדרים שונים.
כאשר אנו נמצאים במצב של תקשור המוח נמצא בשלב של גלי תטא גלים אשר מסננים עבורנו מידע ממקור גבוהה, בשלב זה אין המוח מצוי במצב של מודעות כמו בגלי אלפא ובטא ולכן מתאפשר לו לקלוט מידעים ולהעביר אותם כצינור אל המצוי כאן.
במובן הרחב של מושג זה, תקשור הוא למעשה כל מצב של אינטראקציה ביננו לבין העולמות הבלתי נראים. ידע מהעבר ועוד.
(מתוך הרפואה החדשה)-
ניתן להתייחס לכדור הארץ כולו, כולל כל השדה המגנטי שלו, כאל דיסק קשיח ענקי. כל פעולה, כל מחשבה, כל אירוע שקרה אי-פעם בהיסטוריה נשמרים בדיסק הענקי הזה ב"ספריות" ו"קבצים" במספר רמות של עידון ואיכויות. המרחב הכולל הזה של השדה האנרגטי של כדור הארץ בו מאוכסן כל הידע נקרא האסטרל-לייט (The Astral-Light) וה"ספריות" עם כל הידע נקראות "The Akashic Records". 
באסטרל-לייט קיימים מידעים נוספים המאורגנים בו בצורה של מצבורי כוח, או בנקים של כוחות. ושדות . בני האדם מקושרים כל הזמן לאסטרל-לייט, בין אם רוצים בכך או לאו, וזאת בהתאם למה שקורה לנו בחיי היום יום ,לאנשים שאנחנו פוגשים, נושאים בהם אנחנו עוסקים, מצבנו הנפשי,הפיזי, הרגשי, המנטלי, וכן בהתאם למתרחש סביבנו לו אנו מתחברים באופן אוטומטי . תיאורטית יש לכל אדם את היכולת ליצור קשר עם ה"ספריות" השונות בהן נאגר כל המידע הזה. אך בפועל מסתבר שזה לא כל-כך פשוט. האסטרל לייט מאורגן כאמור ברמות שונות, וככל שהרמה יותר גבוהה, כך יותר קשה להתחבר אליה, כי היא מגינה על עצמה כנגד השפעות העלולות לפגוע בה. מה שקובע בעיקר את יכולת ההתקשרות לספריות השונות היא רמת ההתפתחות האישית והרוחנית של כל אדם, תכונות ואיכויות שהאדם בונה בתוך עצמו, הכוונה האמיתית שלו, הסנטימנט שלו, המטרות שלו, העקביות שלו, רמת הפתיחות שלו, נאמנותו, מסירותו, מידת התכווננותו וכו'.
היכולת לתקשר בצורה מודעת ומכוונת עם "ספריות" ספציפיות באסטרל-לייט יכולה להיות נרכשת או מולדת. ישנם אנשים שנולדים עם יכולות יוצאות דופן של התקשרות עם ספריות הנמצאות ברמות גבוהות יחסית של האסטרל לייט, גם אם הם לא עשו בחיים אלה עבודה ממשית של התפתחות, וישנם לפעמים גם מקרים בהם תאונה או התגלות בלתי צפויה גרמה לכך שאדם מסויים יוכל פתאום לקבל מידע ממקורות שכלל לא היו ידועים לו לפני כן. 
כפי שכל מה שקרה על הפלנטה נאגר באסטרל-לייט, כך כל מה שקרה וקורה בחייו האישיים של כל אדם, נאגר ונשמר באורה (ההילה) שלו, ובעיקר בקליפת האורה.לכל אדם יש את היכולת הטבעית להתחבר לחלקים מהמידע שנאגר באורה של אדם אחר ולהגיב בהתאם, בד"כ בצורה אינטואיטיבית, לא מודעת. הרבה מתקשרים ומטפלים מסוגלים לתרגם מידע זה, וכך לדעת הרבה פרטים על המטופל.(כאן יש להיזהר כי פעולה זו עלולה אף לפגוע במטופל או מי שעובר
אימון אישי).

ישנם מטפלים המסוגלים לראות חלקים בהילה של המטופל, ובעזרת מה שהם רואים אנרגטית הם יכולים לדעת פרטים נוספים על מצבו הבריאותי של המטופל.(פה אני נכנסת לתמונה )

 תקשור עם אנרגיות חיצוניים וקבלת תובנות מעולם אחר

מלבד המידע שנאגר ב"ספריות" השונות ומלבד בנקי הכוח, ישנם באסטרל-לייט עולמות מגוונים מאד של חיים אנרגטים בלתי נראים. אלה כוללים מגוון עצום של מהויות וישויות שונות, כולל גופים אנרגטיים ברמות שונות של בני-אדם שנפטרו. לכל מהות, ישות או גוף אנרגטי כזה יש אינטליגנציה, וחלקם אף נושאים אינטליגנציה גבוהה מאד וידע ממקורות בעלי רמה התפתחותית גבוהה. לחלק גדול ממהויות וישויות אלה יש תפקידים שונים לעזור לבני האדם וחלקן אף מופיעות כמדריכים רוחניים אישיים. 
אנשים אשר עוסקים בתחום של תקשור מכוונים יכולים במקרים רבים להתקשר לישות ספציפית (או מספר ישויות ספציפיות) ממנה הם מקבלים ידע ותובנות בהתאם לשאלותיהם.
ישנן באסטרל-לייט גם ישויות שמתמחות בריפוי והן מחפשות אנשים שיוכלו להיעזר בכישוריהן.
אך חשוב לדעת שישנן גם מהויות וישויות מזיקות, אשר עלולות לפגוע בבני-האדם, וכן יש בעולמות הבלתי נראים שסביבנו הרבה מרכיבים שהם למעשה שיירים או פסולת של תהליכים שונים שקרו והם מהווים מעין "לכלוך אנרגטי"אשר עלול לבלבל ולהפריע.
כדור הארץ "מופצץ" ללא הרף ע"י קרינות שמגיעות מרחבי היקום– פליטה ספקטוראלית. חלק מקרינות אלה מכילות ידע חדש, יכולות חדשות ומרכיבים שונים המאפשרים לאדם לקבל תובנות חדשות, יכולות להמשך ההתפתחות הרוחנית ואף יכולות לתקשר עם אינטליגנציות שמחוץ לפלנטה.
הכוחות המגיעים לכדור הארץ מהיקום משפיעים בצורות שונות על כל מה שקורה כאן, אך אין הרבה אנשים שמסוגלים לתרגם בצורה מדוייקת את הידע, המסרים והמשמעויות שבאות עם אותן אנרגיות או כוחות.
ישנם מתקשרים שיכולים ליצור קשר עם ישויות הנמצאות ביקום, מחוץ למרחב של כדור הארץ. בד"כ אלה הן ישויות שלפחות אחת ממטרותיהן היא לעזור לבני האדם על כדור הארץ להתפתח כדי להצליח לעבור את השינויים שכדור הארץ והאנושות עוברים כעת וצפויים לעבור בעתיד הקרוב.
להתקשרות 
רון תמיר 0522892175 
                                                            (תודה רבה לדר' חיים אורון ולדר' עידן סער)                                                        
 

לייעוץ באמצעות תקשור און ליין חייג/י עכשיו: 052-289-21-75 

רון תמיר

 

 
Topרון תמיר - 052-2892175
לייבסיטי - בניית אתרים