דף הבית >> מאמרים >> רפואה חדשה
 
הרפואה החדשה בשמה המלא (GNM)  German New Medicine  היא גישה רפואית אשר התגלתה ופותחה ע"י רופא גרמני בשם האמר .
גישה זו מאפשרת להבין בצורה מעמיקה ומפורטת את הגורמים למחלות השונות, הגישה מסבירה את ההיגיון לפיו מתפתחת המחלה ואת התהליכים הפיזיולוגיים המתרחשים תוך כדי המחלה וכן על אלו קונפליקטים יושבת התופעה הפיזיולוגית.
לפי גישה זו, לכל מחלה גורם רגשי – טראומה או קונפליקט. הרפואה החדשה ממפה בדיוק מופתי, בין האיבר שנפגע לקונפליקט שגרם לו. הבנת הגורם הרגשי ושלב ההתפתחות של המחלה, מאפשרים להביא לריפוי של האדם.

הפתרון הוא קודם כל להבין מה גרם לבעיה: כאשר אדם נמצא בסטרס, כל מנגנוני הגוף פועלים באופן של "מצב חירום" שמטרתו לפתור את הקונפליקט בכל מחיר (מעין "אחרינו המבול") ונוצרים נזקים כגון כיבים באיבר.
בשלב הריפוי הגוף מתקן את הנזקים שנוצרו בשלב האקטיבי של המחלה, דווקא בשלב זה אנו מרגישים ומזהים את רוב הסימפטומים של מה שאנו מכנים "מחלות". ככל שמשך הקונפליקט ארוך יותר, תהליך הריפוי ארוך יותר, לכן חשיבות רבה לזיהוי וטיפול מהיר וממוקד בקונפליקט.

על ידי סריקה אנרגטית באמצעות תיקשור טיפולי אני מאבחנת את הקונפליקט או הטראומה ואנו פותרים אותם בעזרת מנגנונים טיפוליים, אנרגטיים ושימוש בכוחו של התת מודע. עצם זה שהאדם מבין את  התהליכים הפיזיולוגיים ואת התהליכים הנפשיים והרגשיים שהוא עובר, מפחיתה את הסטרס ומביאה גם היא לתהליך של החלמה ובכך המח וגם הגוף מבין שאין לו את הצורך בקושי הפסיולוגי והוא יכול לשחרר אותו ביתר קלות.

דוגמה: לחץ דם גבוה

יכול לנבוע מהיצרות של כלי הדם או מפגיעה בפקעיות הכליה.
היצרות של כלי הדם יכולה להגרם מ:
·         שתייה לא מספקת של מיים
·         סטרס
·         קפאין
·         טרשת עורקים (זאת נובעת בדרך כלל מקונפליקט קל של ירידת ערך עצמי)
פגיעה בפקעיות הכליה יכולה לנבוע מקונפליקט הקשור במים או בנוזלים
·         שיטפון
·         הצפה של הדירה
·         מקרה של כמעט טביעה
·         בצורת
·         אלכוהול וכד'
הגוף מעלה את לחץ הדם כדי שהכליות תוכלנה להמשיך לתפקד ולהפריש שתן בצורה נורמלית. לאחר שהקונפליקט נפתר, חוזר לחץ הדם למצב נורמלי.
אם הקונפליקט נמשך – לחץ הדם הגבוה הופך להיות כרוני.
אם הקונפליקט נפתר וחוזר לסירוגין – לחץ הדם לא יהיה יציב.
הרפואה החדשה מבוססת על מחקר של עשרות אלפי מקרים מתועדים של ריפוי מחלות שונות. אחוזי ההצלחה בטיפול בשיטה גבוהים. 
 
Topרון תמיר - 052-2892175
לייבסיטי - בניית אתרים